Alvaro Morata viis Juventuse 14. minutil juhtima. Kümme minutit hiljem sahistas hispaanlane taas võrku, ent VAR tühistas suluseisu tõttu värava. Vaheajale mindi aga viigiseisus, kui 32. minutil oli Spezia poolelt täpne Tommaso Pobega.

59. minutil asus Juventus taas ette, sedapuhku oli täpne loetud minutid varem vahetusest sekkunud Cristiano Ronaldo. Mäletatavasti oli portugallane viimased neli Juventuse mängu koroonaviiruse tõttu vahele jätnud. 67. minutil kasvatas Adrien Rabiot külaliste eduseisu, kümmekond minutit hiljem vormistas Ronaldo penaltist lõppseisu.

Tõelise põnevuskohtumise pidasid maha Torino ja Rooma Lazio. Lazio võitis kohtumise 4:3, kusjuures veel 94. minutil oli seis 3:2 Torino kasuks.

Andreas Pereira viis Lazio juhtima, kuid Bremeri ja Andrea Belotti tabamused andsid poolajaks edu Torinole. Sergej Milinkovic-Savic viigistas Lazio poolelt teise poolaja alguses seisu. 87. minutil viis Sasa Lukic taas Torino juhtima, kuid viimane sõna jäi siiski Laziole. 95. minutil viigistas Ciro Immobile penaltist seisu, 8. lisaminutil (!) kindlustas Felipe Caicedo pealinnaklubile võidu.