Liverpool alistas koduväljakul tasavägises kohtumises 2:1 West Ham Unitedi. Kohtumine algas paremini külaliste jaoks, kui Pablo Fornals viis 10. minutil Londoni klubi juhtima. Mohamed Salah suutis 42. minutil penaltist seisu viigistada.

Võiduväravat jahtinud Liverpool sahistas võrku 77. minutil, kui täpne oli vahetusest sekkunud Diogo Jota. VAR tühistas aga tabamuse, sest väravale eelnenud olukorras tegi Sadio Mane vea vastaste väravavahi Lukasz Fabianski vastu.

85. minutil sai Liverpooli siiski oma tahtmise. Samuti vahetusest sekkunud Xherdan Shaqiri leidis suurepärase sööduga üles Jota, kes saatis palli Fabianski selja taha. Seda tabamust Jotalt ära ei võetud ning Liverpooli 2:1 võit oli tõsiasi.

Võidu sai kirja ka Londoni Chelsea, alistades võõrsil 3:0 Burnley. Chelsea eest said jala valgeks Hakim Ziyech, Kurt Zouma ja Timo Werner.