Kohtumine algas paremini külaliste jaoks, kui Charles Geoffrey Chinedu viis 18. minutil Transi juhtima. 34. minutil viigistas seisu Marek Kaljumäe. Viigiseisul avapoolaeg ka lõppes.

Teine poolaeg kulges juba Kalevi tahtmist mööda. 49. minutil pääsesid võõrustajad Pavel Domovi väravast juhtima, kõigest kaks minutit hiljem tegi Hannes Anier penaltist seisuks 3:0. 75. minutil vormistas Anier 4:1 lõppseisu. Trans lõpetas kohtumise ka arvulises vähemuses, kui teise poolaja alguses teenis punase kaardi Appiah Ofosu.

Teises samal ajal toimunud kohtumises tegi Viljandi Tulevik kodus 0:0 viigi Legioniga. Teenitud punktiga kindlustas Viljandi ühtlasi koha esikuuikus.

Tallinna Kalev paikneb 15 silmaga tabelis viimasel kohal. Trans jätkab 21 silmaga kaheksandal real. Legion on Transist nelja punktiga ees, Viljandi edestab aga omakorda Legionit viie silmaga.