Kalev võitis avaveerandi 20:12, poolajaks oli kalevlaste edu 44:31. Kolmanda veerandiga kasvatasid võõrustajad vahet veelgi ning lõpuks võeti 21-punktiline võit.

Marcus Keene viskas kalevlaste poolelt 20 punkti, 13 silma lisasid Devin Thomas ja Tanel Kurbas. Kahekohalise punktiarvuni jõudsid veel Chavaughn Lewis ja Rauno Nurger, kelle arvele jäi 10 punkti.

Nurgeri jaoks sai mäng aga valusa lõpu, kui eestlane vigastas lauapalli eest võideldes hüppeliigest ning pidi kohtumise enneaegselt lõppenuks kuulutama. Mõistagi pole veel teada, kui pikaks 208 cm pika mängumehe vigastuspaus võib kujuneda.

Pärnu poolelt viskas Märt Rosenthal 15 punkti, 14 silma lisas Lauris Blaus. 11 punkti panustasid Robert Valge.

Kalev/Cramol on Eesti-Läti ühisliigas kirjas kolm võitu. Pärnu sai nelja võidu kõrvale esimese kaotuse.