Kohtumine algas üksikmängudega ning esimeses kohtumises läks Ramona Üprus vastamisi Anna Tatranovaga. Üprus head rohtu prantslanna vastu ei leidnud ja vastased läksid võiduga 21:14, 21:15 kohtumist juhtima.

Teises mängus tuli prantslaste eest väljakule hetke parim Euroopa juunior, eelmise aasta juunioride MM-hõbe ja täiskasvanute konkurentsis juba häid tulemusi teinud Cristo Popov. Tema vastu astus Eesti juunioride esireket Tauri Kilk. Kuigi mitmed pallivahetused olid pikad ja Kilgil õnnestus Popov nii mõnigi kord üle mängida, siis võitjas kahtlust ei tekkinud. Popov tõi prantslastele võidu 21:15, 21:11.

Kõige põnevamaks osutus naiste paarismäng, kus Ramona Üprus ja Catlyn Kruus võitsid tasavägise ja pikaks veninud esimese geimi Flavie Vallet ja Emilie Vercelot vastu, kuid järgmises kahes geimis enam vastaste rünnakuid murda ei suutnud. Kohtumise võiduks vajalik kolmas punkt tuli tiitlikaistjatele tulemusega 25:27, 21:13, 21:9.

Meeste paarismängus jäid Mario Kirisma ja Oskar Männik alla Alex Lanierile ja Lucas Renoirile 9:21, 13:21. Põneva mängu pidasid segapaarismängus Kilk ja Kruus Popovi ja Vercelot vastu, kuid Eestile kohtumise ainsat võidupunkti tuua ei õnnestunud. Mäng lõppes vastaste kasuks 21:18, 21:17.

Kuna veerandfinaali saab igast alagrupist kaks paremat, siis osutub Eesti jaoks ilmselt otsustavaks homne mäng Šveitsiga.

Šveits kaotas samuti Prantsusmaale, kuid võitis Sloveeniat. Eesti koondis alistas eile Ukraina. Nii on mõlemal kirjas võit ja kaotus.