Ibrahimovic sai filigraanse söödu kaitsja selja taha portugallasest ääreründajalt Rafael Leaolt ning Rootsi ründevirtuoosil ei jäänud muud üle, kui oma pikk jalg ette sirutada ja palli võrku veeredes käed taeva poole tõsta.

14. minutil viigistas nurgalöögist peaga mänguskoori Eestilegi neli kolli löönud bosnialane Edin Džeko.

Teine poolaeg algas samuti varajase väravaga, kui 47. minutil viis Milani 2:1 ette belblane Alexis Saelemaekers. 71. minutil määrati AS Romale vastuoluline penalti (Ismael Bennacer sai väravaesises võitluses Pedroga ise rohkem haiget), millest prantslane Jordan Veretout viigistas 2:2.

79. minutil oli Ibrahimovic penaltipunktil kindel, kuid kodumeeskonna 3:2 eduseis sai püsida vaid viis minutit, kui selle röövis nurgalöögi järel tagumise posti juures pallile jala vahele pannud albaanlasest kaitsja Marash Kumbulla.

Serie A hooaega nelja järjestikuse võiduga alustanud Milan sai kirja esimese viigi, Romal on viiest mängust kaks võitu, kaks viiki ja kaotus.