"Kõik nad on asümptomaatilised, koheselt kodus eneseisolatsiooni pandud ning teavitatud on kohalikke tervishoiuametnikke," seisis klubi täna avaldatud pressiteates.

Mõistagi jäävad nimetatud mehed eemale tänaõhtusest kohtumisest AS Roma vastu (Eesti aja järgi kell 21.45).

Varem on AC Milani ridadest sel hooajal positiivse koroonaproovi andnud ründaja Zlatan Ibrahimovic, kes on preaguseks aga terveks tunnistatud. Milan juhib Serie A tabelit täisedu ehk 12 punktiga.

11. novembril kohtub Itaalia koondis Firenzes maavõistluses Eestiga. Viimasteks Rahvuste liiga mängudeks Hollandi (1:1) ja Poolaga (0:0) kutsuti väravavahtidest koosseisu ka Alessio Cragno (Cagliari) ja Salvatore Sirigu (Torino FC). Punktide peale mängudes seisis postide vahel Donnarumma, maavõistlusmängus Moldova vastu sai 67 minutiks võimaluse Sirigu, viimased 23 minutit kaitses väravat Cragno.