Võimsa avalöögi tegi valitsev meister Müncheni Bayern, kes purustas koduväljakul Kingsley Comani kahe värava abil Madridi Atletico 4:0. Sihile jõudsid ka Leon Goretzka ja Corentin Tolisso.

Päeva suurim üllatus sündis Madridis, kus kohalik Real kaotas Donetski Šahtarile 2:3. Ukrainlased tegid vapustava avapoolaja ning pääsesid juba 3:0 juhtima. Teise poolaja esimese veerandtunniga lõid küll Luka Modric ja Vinicius Junior värava, kuid päästvat kolmandat tabamust enam ei sündinud.

Liverpool sai võõrsilt raske 1:0 võidu vägeva lahingu andnud Amsterdami Ajaxi vastu. Ainus värav sündis 35. minutil, kui Nicolas Tagliafico suunas Sadio Mane pealelöögi järel palli oma väravasse.

Manchester City suutis külla sõitnud FC Porto vastu tagasi mängida 0:1 kaotusseisu ja võita 3:1. Tõelise iluvärava lõid skoori avanud Luis Diaz, kes mängis üle mitu City kaitsjat ja väravavahi, ning Ilkay Gündogan, kes saatis palli võrku väga täpsest karistuslöögist.