Himki koosseis oli oluliselt tummisem kui viimastel nädalatel. Vigastusest naasis võistkonna skooriliider Aleksei Šved, koroonaviirusest on paranenud Janis Timma ja Jordan Mickey. Ent loodetud võitu ei tulnud.

Himki suutis neljandal veerandajal tasa mängida 13-punktilise kaotusseisu ja 88:84 ettegi minna, aga viimasel minutil tabas Astana värskelt palgatud lätlane Ojars Šilins kolm vabaviset ja 15 sekundit enne lõppu oli korvi alt täpne Adonis Thomas.

Võitjate resultatiivseim oli 22 punktiga Jeremiah Hill, Šilinsi arvele jäi 17 punkti. Himkit vedasid kaks mängijat: Devin Booker tõi koguni 30 punkti ja 15 lauapalli, Šved viskas 19 punkti ja andis 12 korvisöötu.

Astana polnud varem Ühisliiga ajaloo jooksul Himkit võõral väljakul võitnud.

Himki on Ühisliigas kahe võidu ja kolme kaotusega kaheksas, Astana on ühe võidu ja kahe kaotusega üheksas.