Mõlema klubi kodustaadioniks oleval San Siro väljakul tekkis Milanil suurepärane võimalus minna mängu juhtima 11. minutil, kui Zlatan Ibrahimovicile tehtud vea eest teenis Milan penalti. 39-aastane rootslane läks seda ka ise lööma ja kuigi vastaste puurilukk Samir Handanovic tema löögi tõrjus, jõudis Ibrahimovic esimesena lahtise pallini ning viis koduklubi juhtima.

Kõigest loetud minutid hiljem leidis Rafael Leao karistusalas hea sööduga Ibrahimovici üles, kes duubeldas Milani eduseisu. Interi ründeäss Romelu Lukaku lõi küll 28. minutil ühe tabamuse tagasi, kuid enamaks Inter võimeline polnud ning Milan sai kirja 2:1 võidu.

Milan on suutnud nüüdseks kaotust vältida juba 20-s kohtumises järjest. Tänavust hooaega on Milan alustanud nelja järjestikuse võiduga, mis annab neile Itaalia kõrgliigas liidrikoha. Kuuendal kohal paiknev Inter jääb neist maha viie silmaga.

Laupäevane mängupäev pakkus veel põnevaid tulemusi, kui lõpuks kaotasid kõik mulluse esineliku (Juventus, Inter, Atalanta, Lazio) punkte. Atalanta pidi võõrsil tunnistama Napoli 1:4 paremust. Rooma Lazio jäi võõrsil 0:3 alla Sampdoriale.

Valitsev meister Juventus kaotas samuti punkte, kui Crotone vastu ei suudetud enamat 1:1 viigist. Crotone viis juhtima Simy, Juventusele päästis viigi Alvaro Morata. Juventus pidi alates 67. minutist mängima ka vähemuses, kui Federico Chiesa teenis punase kaardi.