Brasiillaste kasuks lõi kolm väravat nende suurim staar Neymar. Esimesel poolajal tegi ta skoori 23. minutil penaltist, teisel poolajal realiseeris ründaja 83. minutil veel ühe penalti ja lisaks lõi ta värava neljandal lisaminutil.

59. minutil leidis Brasiilia end 1:2 kaotusseisust, kuid Richarlisoni 64. minuti tabamus tõi viigi majja. Edasise eest hoolitses juba Neymar.

Peruu väravad lõid 6. minutil Andre Carrillo ja 59. minutil Renato Tapia.

Neymar on nüüd Brasiilia koondise eest löönud 64 väravat, ta möödus 62 väravani jõudnud Ronaldost. Koondise läbi aegade suurim väravakütt on Pele 77 tabamusega, aga Neymaril on veel aega küll, sest ta on alles 28-aastane.

Brasiilia on MM-valiksarja alustanud kahe võiduga. Sama seis on ka Argentinal, kolmapäeva hilisõhtul oli Argentina võõrsil 2:1 üle Boliiviast.