Meeskonnad pidid esialgu omavahel kohtuma reedel, kuid hommikul selgus, et Himki mänijad Greg Monroe ja Maksim Baraškov on nakatunud koroonasse. Seega otsustasti mäng ühe päeva võrra edasi lükata.

Himki nimekirjas oli lõpuks kaheksa meest, sest juba varasemalt olid postiivse proovi andnud Janis Timma, Jevgeni Voronov ja Jordan Mickey. Vigastuse tõttu ei saanud mängida põhimehed Aleksei Šved ja Stefan Jovic. Tegelikkuses pidi Himki loots Rimas Kurtinaitis hakkama saama seitsme korvpalluriga, sest vigastatud Dairis Bertans polnud samuti mängukõlbulik.

Žalgirisel oli puudu positiivse koroonatesti andnud Joffrey Lauvergne.

Himki suutis küll avaveerandi 20:17 võita, ent poolajaks olid ees juba külalised 41:32. Kolmanda veerandajaga kasvas Žalgirise edu 19-punktiliseks (67:48) ja lõpuks võeti võit numbritega 80:74.

Marius Grigonis viskas Žalgirise eest 21 punkti, 15 silma lisas Nigel Hayes. Kahekohalise punktiarvuni jõudsid veel Arturas Milaknis (14) ja Augustine Rubit (12). Üleplatsimehena viskas ligi 38 minutit platsil rassinud Jonas Jerebko 23 silma.

Kaunase Žalgiris on alustanud Euroliigat kahe võiduga, Himkil on kirjas kaks kaotust.