Pärnu VK vastaseks on veerandfinaalis Selver Tallinn ja avakohtumises panid Avo Keele hoolealused maksma 3:1 (25:22, 16:25, 25:22, 25:23) paremuse. Võitjate resultatiivseimana tõi Atvars Ozolinš 18 punkti (+11), 17 silma (+10) lisas Taavet Leppik ja 13 punkti (+5) Kristaps Platačs. Pärnu vastuvõtt oli 65%, rünnak 47%, blokipunkte kogunes 2 ja servil löödi 6 ässa (eksiti 11 pallingul). Seejuures tegutses Pärnu meeskonna sidemängijana alates teisest geimist nooruke Richard Voogel, kes vahetas välja kogenud Martti Keele, vahendab volley.ee.

Selveri edukaimana tõi Oliver Orav 19 punkti (+10), Renee Teppani arvele kanti 17 punkti (+12) ja Andrus Raadik lisas 14 punkti (+7). Selveri vastuvõtt oli 41%, rünnak 47%, blokipunkte teeniti 12, servipunkte vaid 1 (eksimusi tehti 11).

Teises tänases mängus alistas tiitlikaitsja Bigbank Tartu 3:0 (25:14, 25:16, 29:27) esiliigaklubi LotusTimber/Neemeco SK ja juhib veerandfinaalseeriat 1:0. Selle mängu statistika on poolik. Selle paari võitja ehk esimene poolfinalist selgub juba laupäeval Tartus, kui teine mäng Tartu Ülikooli spordihoones algab kell 18.00.

Sel nädalal peetakse ka Saaremaa Võrkpalliklubi ja esiliigaklubi Tallinna Ülikooli vaheline esimene kohtumine, mis toimub pühapäeval kell 17.00 Kuressaares. Tallinna Ülikool alistas eelringis Eesti Maaülikooli meeskonna.