Päeva esimeses mängus läksid vastamisi CSKA ja Maccabi. Moskva klubi sai tasavägises kohtumises magusa võidu, alistades lõpuks Iisraeli klubi 76:72. Kusjuures viimane veerandaeg kujunes tõeliseks korvisajuks. Kui kolme veerandi järel oli seis 45:44 CSKA kasuks, siis viimase 10 minutiga viskasid meeskonnad vastavalt 31 ja 28 punkti.

Võitjate parimana viskas Mike James 25 punkti, Will Clyburn toetas 19 silmaga. Maccabi poolelt vastas Scottie Wilbekin 20 punktiga.

Magusa võidu sai Istanbuli Fenerbahce, alistades võõrsil 80:71 linnarivaali Anadolu Efesi. Fenerbahce kaotas avaveerandi 16:23, kuid juhtis poolajaks omakroda 42:35. Kolmandal veerandajal jäi Fenerbahce küll 51:50 taha, kuid sellele vastati 9:0 spurdiga. Kättevõidetud edu meeskond enam käest ei andnud.

Nando de Colo viskas võitjate parimana 20 punkti, 17 silma lisas Lorenzo Brown. Üleplatsimeheks kerkis aga Anadolu pallur Krunoslav Simon 24 punktiga.

Päeva suurima üllatuse sepistas aga Valencia, alistades Reali võõrsil koguni 93:77. Veel teisel veerandil juhtis pealinnaklubi 32:29, aga seejärel läksid külalised oma teed. Poolaeg võideti 44:39, kolmanda veerandaja järel oli edu juba 68:53. Neljandal veerandil kasvas külaliste edu korraks juba 25-punktiliseks (80:55). Lõpuks jäi vahe 16 silma peale.

Üleplatsimehena tõi Bojan Dubljevic 24 punkti, 14 silma lisas Mike Tobey. Reali poolelt vastas Walter Tavares 15 silmaga, 14 punkti kogus Facundo Campazzo.