Tänavu Australian Openi võitnud Kenin tegi 38 äralööki Collinsi 22 vastu ning realiseeris üheksast murdepallist viis (Collins 8-st 2). Sundimata vead jäid Collinsi "kasuks" 34:26.

Avasetis tegi 21-aastane Kenin ainsa murde viiendas geimis. Teises setis jäi Collins taas murde järel 2:3 kaotusseisu, kuid suutis kohe järgmises geimis viigistada ja 5:4 eduseisus otsustava murde teha. Kolmas sett kuulus juba kindlalt Keninile, kes võitis selle kuivalt 27 minutiga.

Collinsit vaevas täna kõhuhäda, mis sundis teda võtma ka kaks meditsiinilist pausi.

Kenini järgmine vastane Kvitova alistas tänases esimeses veerandfinaalis sakslanna Laura Siegemundi (WTA 66.) 6:3, 6:3.

Teises poolfinaalis kohtuvad Iga Swiatek (WTA 53.) - Nadia Podoroska (WTA 131.).