San Pablo võistkond, kelle hingakirja kuulub Kristian Kullamäe (mängib tänavu laenulepingu alusel Hispaania esiliigas Mallorca-Palmas - toim), kaotas avaveerandi 14:24. Teisel veerandil pani Hispaania klubi püsti aga korraliku viskekontserdi, visates 35 punkti vastaste 12 vastu.

Teisel poolajal ei suutnud kodus mänginud AEK mängu muutust tuua ning San Pablo sai lõpuks 11-punktilise võidu. Ateenas toimunud finaalturniiri oli kohapeal vaatamas ka NBA klubi Milwaukee Bucksi täht Giannis Antetokounmpo.

Võitjate poolelt tõi Thad McFadden üleplatsimehena 18 punkti. Omar Cook lisas 15 silma. AEK resultatiivseimaks kerkis Tyrece Rice 17 punktiga.

Finaalturniiril pälvis pronksi Prantsusmaa klubi Dijon, alistades 70:65 Zaragoza Basketi.