Meeskonna ründetäht Robert Lewandowski viis Bayerni koduväljakul 2:0 juhtima, olles täpne 40. ja 51. minutil. Berliini klubi suutis aga mängu tagasi tulla. 59. minutil lõi ühe värava tagasi Jhon Cordoba, kümmekond minutit hiljem viigistas seisu Matheus Cunha.

85. minutil vormistas Lewandowski kübaratriki, kuid taas oli Herthal vastus olemas. 89. minutil tõi Jessic Ngankam pealöögiga tabloole 3:3 viigiseisu. Viimane sõna jäi aga Saksamaa valitsevale meistrile, kui teisel lisaminutil vilistati karistualas viga Maximilian Mittelstadtile. 32-aastane Lewandowski penaltipunktilt ei eksinud ning 4:3 võit Bayernile oli tõsiasi.

Teises pühapäevases mängus leppisid Wolfsburg ja Augsburg väravateta viiki.

Bayern asub kuue punktiga Bundesligas neljandal kohal. Berliini Hertha on kolme punktiga 13.