Serblase võidunumbriteks jäid 6:0, 6:2, 6:3. Mäng kestis kokku üks tund ja 39 minutit.

"Minu ambitsioon on võidelda siin tiitli eest. Praegu on kõigest turniiri algus, võtan ühe mängu korraga," rääkis serblane matši järel.

Hoopis rohkem pidi teise ringi nimel vaeva nägema Stefanos Tsitsipas (ATP 6.). Hispaanlase Jaume Munariga (ATP 109.) kohtunud Tsitsipas kaotas esimesed kaks setti 4:6, 6:2. Seejärel sai kreeklane enda mängu paremini käima ning kolm järgmist kuulusid juba talle vastavalt 6:1, 6:4, 6:4.

Veelgi vägevama tagasitulekuga sai hakkama maailma 12. number, venelane Andrei Rubljov, kes läks vastamisi Sam Querreyga (ATP 48.). Ameeriklane võitis kaks esimest setti kiires lõppmängus 7:6 (5), 7:6 (4).

Ka kolmandas setis juhtis Querrey 5:2. Seejärel suutis Rubljov võita viis geimi järjest ning koos sellega seti 7:5. Kahes järgmises setis loovutas venelane vastasele vastavalt 4 ja 3 geimi.