Kui viimases kahes mängus FCI Levadia ja Tartu Tammeka vastu pidi Kalju mängima veel pooliku koosseisuga, siis pühapäevaseks matšiks olid kõik liikmed isolatsioonist vabad.

Võõrustajad lõid mõlemad väravad ära esimese poole tunni jooksul. 9. minutil oli täpne Pedro Victor, 27. minutil sai jala valgeks Igor Subbotin.

Teisel poolajal oli mängupilt juba võrdsem ning 87. minutil jõudis Appiah Ofosu Transi poolelt ka sihile. Enamaks Trans siiski suuteline polnud ning Kalju võit oli tõsiasi. Nõmme Kalju sai viimati maitsta võidurõõmu 22. augustil, kui 1:0 oldi parem Viljandi Tulevikust.

Päeva esimeses mängus alistas Legion 3:1 Tartu Tammeka. Võitjate eest tegid skoori Nikita Andrejev, Denis Vnukov ja Giorgi Gvinašvili. Tammeka auvärava lõi Igor Dudarev.