Laupäeval jäädi AIFK-le tulemusega 34:35 (16:20) napilt alla. Suureskoorilise esimese poolaja järel rebis Tallinn küll teisel poolajal vastastele järele, kuid lõpuminutite võitluses naeratas õnn siiski põhjanaabritele. Tallinna poolt olid resultatiivsemad Eesti koondislased Markus Viitkar kuue ja Mikk Pinnonen seitsme tabamusega. Turu eest viskas Peik Sjöblom kaheksa väravat. "Mäng läks suuresti esimese poolaja kehva kaitsetöö taha, kuigi teisel poolajal esitus natukene paranes, siis sellest võiduks siiski ei piisanud," kommenteeris Viitkar pärast esimest kohtumist.

Pühapäeva hommikul läksid võistkonnad taas Turus vastastikku ning kuigi Tallinn alustas esimest poolaega seekord paremini, siis lõpuks pidid eestlased taas põhjanaabrite 31:34 (18:14) paremust tunnistama. Tallinna eest viskas Mikk Pinnonen seitse ning Rauno Aus kuus väravat. Vastaste resultatiivseim oli taas Peik Sjöblom 11 tabamusega. "Sellest nädalavahetusest palju positiivset kaasa võtta ei ole. Esimese mängu avapoolaeg ning teise kohtumise teine pool lasime vastastel liiga palju lihtsaid kiirrünnakuid visata," ütles Tallinna abitreener Taavi Tibar nädalavahetuse kokkuvõtteks.

Tallinn jätkab Soome liigas juba 4. oktoobril kell 14.00, kui Sõle Spordikeskuses kohtutakse Riihimäe Cocksiga.