City pääses mängu juhtima 20. minutil, kui penalti realiseeris Kevin De Bruyne. Kümmekond minutit hiljem duubeldas Phil Foden külaliste eduseisu.

Wolverhampton ei lasknud aga raskest seisust end heidutada ning teisel poolajal oli kodumeeskond juba domineerivamaks pooleks. Võõrustajad jõudsid 78. minutil ka väravani, kui täpne oli Raul Jimenez. Viimane sõna jäi aga siiski Manchesteri klubile, kui kohtumise neljandal lisaminutil vormistas 3:1 lõppseisu Gabriel Jesus.

Päeva esimeses kohtumises sai Aston Villa koduväljakul 1:0 jagu Sheffield Unitedist. Sheffield pidi mängima suure osa mängust arvulises vähemuses, kui juba 12. minutil teenis punase kaardi John Egan. 34. minutil oli võistkonnal suurepärane võimalus minna kohtumist juhtima, kuid John Lundstram eksis penaltil. Napi võidu sai lõpuks Aston Villa tänu Ezri Konsa 63. minuti väravale.