Rodriguez saatis palli külalismeeskonna võrku 45. minutil täpsest kauglöögist, tehes seisuks 2:1.

23-aastane inglane Dominic Calvert-Lewin sai Inglismaa meistriliigas kirja esimese kübaratriki, viienda Evertoni värava lisas Inglismaa koondise keskkaitsja Michael Keane.

10. minutil Grady Diangana väravast juhtima asunud West Bromwich mängis alates avapoolaja lõpuminutist vähemuses, kui punase kaardi sai Rodriguezit lükanud Kieran Gibbs. Külalismeeskonna peatreener Slaven Bilic läks seejärel kohtunikega õiendama ning sai samuti punase kaardi.

Carlo Ancelotti juhendatav Everton oli avavoorus alistanud võõrsil Tottenhami ning jätkab nüüd täiseduga. Viimati oli Everton koduliigas hooaja kaks esimest mängu võitnud kaheksa aastat tagasi.