Nuggetsi seis oli sarnane nende eelmise ringi seeriale Utah Jazziga, kus nad samuti 1:3 taha jäid ning mille lõpuks 4:3 võitsid.

Clippers pääses esimesel veerandil mängu 11 punktiga juhtima ning läks poolajale 16-punktilisest eduseisust. Kolmandal veerandil nähti ka Clippersi 19-punktilist juhtimist. Nuggetsi 17:0 vahespurdi järel oli 3.29 enne veerandi lõppu tablool Clippersi napp eduseis 73:72. Viimast perioodi alustati Clippersi kahepunktises eduseisus. Neljas veerand kulges aga juba täielikult Nuggetsi dikteerimisel.

Nikola Jokic viskas Denveri parimana 34 punkti, korjas 14 lauapalli ja jagas 7 korvisöötu. Jamal Murray lisas 21 ja Gary Harris 16 silma. Paul George oli Clippersi resultatiivseim 33 punktiga, Kawhi Leonard toetas teda 25 punktiga.

Selle seeria seitsmes mäng peetakse Eesti aja järgi kolmapäeva varahommikul.