Pärnu alistas Kadrinas Tartu Ülikooli 74:66. Esimese poolaja kaotas Pärnu 28:42, aga ülejäänud 20 minutit võideti 46:24.

Võitjate resultatiivseim oli Mihkel Kirves 17 punktiga, suvel Tartust Pärnusse siirdunud Robert Valge lisas 16 punkti ja Märt Rosenthali arvele jäi 10 silma. Tartule tõi ameeriklane Will Rayman 17 punkti ja 13 lauapalli, Hendrik Eelmäe viskas 12 punkti.

Kolmanda koha mängus kohtusid Kadrina Karud ja Viljandi.

Rapla oli Rakvere turniiri finaalis 79:67 üle TalTechist. Roberts Freimanis tõi Raplale 19 punkti, TalTechi poolt vastas Eric Schmalz 12 punktiga. TalTechi poolelt ei teinud kaasa eile vigastada saanud Tanel Sokk ja Oliver Metsalu.

Kolmanda koha matši Rakvere Tarva ja Valmiera vahel ei toimunud, sest Valmiera mängijad pidid Läti valitsuse kehtestatud piirangute tõttu kiirelt kodumaale naasma.