Itaalia sai võõrsil Hollandi üle 1:0 võidu. Kohtumise ainsa värava lõi avapoolaja esimesel lisaminutil Nicolo Barella.

Teises sama alagrupi kohtumises oli Poola võõrsil 2:1 parem Bosnia ja Hertsegoviinast. Võõrustajad pääsesid küll tänu Haris Hajradinovici 24. minutil realiseeritud penalist 1:0 juhtima, kuid 45. minutil viigistas seisu Kamil Glik. Poolale tõi võidu Kamil Grosicki tabamus 67. minutil.

Itaalial on grupi liidrina koos 4 punkti, Hollandil ja Poolal 3 silma. Bosnia ja Hertsegoviina jätkab 1 punkti peal.

B-liigas teenis vägeva võidu Norra, kui 5:1 alistati Põhja-Iirimaa. Kaks väravat lõi Norra superstaar Erling Braut Haaland, sama saavutusega sai hakkama ka Alexander Sorloth. Ühe tabamuse lisas Mohamed Elyounoussi.

C-liigas lõpetas kurva seeria Leedu, alistades 1:0 Albaania koondise. Leedukatele tõi kolm punkti Donatas Kazlauskas, kes oli täpne 51. minutil.

Leedule oli see punktide peale peetud mängus esimeseks võiduks pärast 2016. aasta 11. oktoobrit, mil oldi MM-valiksarja kohtumises 2:0 parem Maltast.

Samas grupis oli võidukas ka Valgevene, alistades 2:1 Kasahastani. C-liiga neljandas grupis on kõik neli koondist kolme punkti peal.