Ilkay Gündogan viid sakslased Baselis 14. minutil juhtima, kuid teise poolaja esimese veerandtunni järel Silvan Widmer viigistas. Saksamaa oli mängu valitsenud kuni vastuväravani, teise poolaja lõpus oli Šveits kontrarünnakutel aga isegi ohtlikum.

Hispaania meeskond võitis eile kodus Ukrainat 4:0. Sergio Ramos lõi kaks väravat, ühe tabamuse lisasid Ansu Fati ja Ferran Torres.

Hispaanial on nüüd A-grupi 4. alagrupis 4 punkti, Ukrainal 3, võiduta jätkaval Saksamaal 2 ja Šveitsil 1 punkt.

Soome koondis võttis võõrsil Iirimaa üle magusa 1:0 võidu. Ainus värav sündis 64. minutil, kui skoori tegi kõigest 19 sekundit varem platsile tulnud Fredrik Jensen.

B-grupi 4. alagruppi juhib Wales 6 punktiga, Soomel on 3 ning Iirimaal ja Bulgaarial 1 punkt.