Kui kaks päeva tagasi tõi Raptorsile võidu OG Anunoby viimase sekundi kolmepunktivise, siis seekord erilist draamat polnud. Kogu neljanda veerandi jooksul hoidis Raptors vähemelt viiepunktilist edu ja reaalset võiduvõimalust Celticsil viimastel minutitel ei tekkinud.

Raptorsi kasuks tõi Pascal Siakam 23 punkti ja 11 lauapalli, Kyle Lowry lisas 22 punkti, 11 lauapalli, 7 resultatiivset söötu, 2 vaheltlõiget ja 2 viskeblokeeringut. Celticsi resultatiivseim oli Jayson Tatum 24 punkti ja 10 lauapalliga.

Läänekonverentsi poolfinaalis alistas Denver Nuggets mõnevõrra üllatuslikult Los Angeles Clippersi 110:101 ja viigistas seeria 1:1 peale. Võidule pandi alus esimese veerandajaga, Nuggets oli 12 minuti järel ees 44:25.

Nuggetsi liidrid Nikola Jokic ja Jamal Murray mängisid erinevalt 96:120 kaotatud esimesest matšist oma seisusele kohaselt. Jokici arvele jäi 26 punkti, 18 lauapalli ja 3 blokki, Murray viskas 27 punkti. Clippersi resultatiivseim oli Paul George 22 punktiga, 17 väljakult sooritatud viskest vaid 4 tabanud Kawhi Leonard piirdus 13 punktiga.