Alates kolmandast veerandajast mängu kontrollinud Lakersi resultatiivseim oli LeBron James 38 punkti, 12 lauapalli ja 8 korvisööduga, Anthony Davis kogus 29 punkti, 11 lauda ja samuti 8 tulemuslikku söötu. Portlandi staar Damian Lillard sai kirja 34 punkti ja 7 korvisöötu.

0:2 kaotusseisust vähendas play-off'i avaringi seerias kaotusseisu minimaalseks Oklahoma City Thunder, kes alistas lisaajal Houston Rocketsi 119:107. Endise koduklubi vastu mängiv Chris Paul panustas võitu 26 punkti. Lisaaja esimesel minutil vigadega välja langenud James Harden oli Rocketsi parim 38 punkti ja 8 korvisööduga. Thunderile kuulusid lisaaja esimesed 12 punkti.

3:0 eduseisu haaras seerias Miami Heat, alistades Indiana Pacersi 124:115. Jimmy Butler oli võitjate parim 27 punkti ja 8 lauapalliga, Malcolm Brogdon tõi Indianale 34 punkti ja 14 korvisöötu.