Eilsetes avaringi mängudes, millest osad lõppesid täna varahommikul, pidid teiste seas kaotust tunnistama Läti teine reket Anastassija Sevastova, 16-aastane ameeriklanna Cori Gauff ja Venus Williams.

Hiljuti Tallinnaski mänginud Sevastova (WTA 44.) kaotas poolteist tundi kestnud avaringi kohtumises 3:6, 4:6 prantslannale Kristina Mladenovicile (WTA 43.), kes tegi küll kaheksa topeltviga, kuid võitis 81,5 protsenti esimese servi punktidest. Sevastoval endal kogunes kaks topeltviga, aga esimest servi realiseeris kehvemini (53,3 %). Viiest murdepallist realiseeris Sevastova vaid kaks, Mladenovic seitsmest viis.

Mladenovic jääb oma teise ringi ehk 1/16-finaali vastast ootama rootslanna Rebecca Petersoni (WTA 46.) ja belglanna Elise Mertensi (WTA 22.) kohtumisest.

Eelmisel turniiril Lexingtonis poolfinaali jõudnud Cori Gauff (WTA 50.) ei saanud kuidagi vastu kreeklannale Maria Sakkarile (WTA 21.), kaotades vaid tunni ja viie minutiga 1:6, 3:6. Teises ringis kohtub Sakkari kasahhitari Julia Putintseva (WTA 33.) ja hiinlanna Shuai Zhangi (WTA 36.) matši võitjaga.

Avaringist ei pääsenud kaugemale ka Venus Williams (WTA 65.), kes koatas kaks tundi ja 36 minutit kestnud matši ukrainlannale Dajana Jastremskale (WTA 25.) 7:5, 2:6, 5:7. Teises ringis kohtub Williams inglanna Heather Watsoni (WTA 52.) kolmes setis alistanud ameeriklanna Bernarda Peraga (WTA 61.).

Kontaveit peab oma avaringi kohtumise venelanna Darja Kasatkina vastu täna Eesti aja järgi kell 18. Delfi TV teeb kohtumisest otseülekande.