19. minutil Interi juhtima viinud argentiinlane Lautaro Martinez tegi skoori ka teise poolaja keskel, tuuas tabloole numbrid 3:0. Enne teda jõudis sihile Danilo D'Ambrosio ja pärast teda kahel korral veel ka Romelu Lukaku.

Lukaku parandas seejuures enda nimele kuulunud rekordit, lüües vähemalt ühe värava juba kümnendas järjestikuses Euroopa liiga mängus. Kõigi sarjade peale kokku on Belgia koondislane löönud tänavu juba 33 väravat.

Reedel peetavas finaalis kohtub Inter hispaanlaste Sevillaga, kes alistas eile Manchester Unitedi 2:1.

Täna kuulus Interi algkoosseisu lisaks Lukakule teinegi Manchester Unitedi eksjalgpallur, vasakkaitsja Ashley Young.

Kui Sevilla on võitnud siiani Euroopa liiga viiel korral, siis Interil on ette näidata kolm karikat.