Kohtumine oli tasavägine kõigest esimestel 14 minutil, kuid siis algas Kalju hävitustöö. Roosade pantrite esimese värava lõi Aleksandr Volkov, kellele tegi eeltöö Markovych. Kõigest kolm minutit hiljem duubeldas Igor Subbotin seisu 2:0 peale. Suure paugu sai sel hooajal Premium liigasse tõusnud Legion 27. minutil, kui kaheksa minutiga kogus endale kaks kollast kaarti äsja meeskonda toodud Aleksandr Dmitrijev. Legion jätkas kümnekesi ning Kalju karistas selle enesekindlalt ära. 35. minutil lõi Lobay oma meeskonnale kolmanda värava, 42. minutil skooris juba teist korda Aleksandr Volkov ning täpselt enne poolaega lõi Kaljule viienda värava Kaarel Usta.

Teisel poolajal nappis Legionil sarnaselt esimesele väravavõimalusi, kuid Kalju ei lahendanud ka enda omasid ära. Siiski suutis 77. minutil lüüa Kaljule kuuenda värava Alex Matthias Tamm.

35 punktiga hoiab Kalju Premium liigas teist kohta, Legion asub aga 13 silmaga üheksandal positsioonil.