Kui avapoolajal jäid väravad löömata, siis teisel õnnestus Kaljul vastaste värav lahti muukida. Aleksandr Volkov viis 51. minutil võõrustajad juhtima ning duubeldas kuus minutit hiljem eduseisu. Amir Natcho realiseeris 70. minutil penalti ja vormistas sellega 3:0 lõppseisu.

Kahemängulise võiduta seeria lõpetanud Kalju kerkis taas teiseks, olles nüüdseks kogunud 32 silma. Liider FC Flora jääb 11 silma kaugusele. Narva Trans jätkab 16 punktiga seitsmendal real.

Päeva viimases mängus leppisid Tartu Tammeka ja FCI Levadia 1:1 viiki. Levadia pääses juba 10. minutil Gando väravast juhtima, kuid Mihhail Slaštšjovi kauglöök teise poolaja keskel viigistas seisu. Rohkem väravaid kohtumises ei nähtud ning 1:1 viik oli tõsiasi. Tammeka lõpetas kohtumise ka kümnekesi. 73. minutil vahetusest sekkunud Tanel Tammik teenis järgmise kümne minutiga kaks kollast kaarti.