Mitmekordne Euroopa liiga tšempion Sevilla mängis ootustele vastavalt ja alistas Rooma meeskonna 2:0. Kohtumise avavärava lõi 22. minutil Sergio Reguilon ning lõppskoori vormistas esimese poolaja lõpus Youssef En-Nesyri.

Avapoolajal suutis Itaalia tiim sooritada kõigest ühe pealelöögi ning kokkuvõttes suutsid nad tekitada vaid mõned poolvõimalused. Hispaania meeskonnal oli teisel poolajal ka võimalus oma eduseisu suurendada, kuid kohtunikud fikseerisid suluseisu ja Ever Banega värav tühistati. Kaheksandal üleminutil teenis Roma kaitsja Gianluca Mancini punase kaardi ja ta eemaldati platsilt.

Päeva teises matšis alistas Leverkuseni Bayer Glasgowi Rangersi 1:0 ja kahe mängu kokkuvõttes tervelt 4:1. Kohtumise ainsa värava lõi 51. minutil Moussa Diaby.