Jaak-Heinrich Jagor tegi hooaja avastardi 400 meetri tõkkejooksus ning sai ajaga 51,85 neljanda koha. Jooksu võitis hollandlane Ramsey Angela 49,76-ga. Alla 50 sekundi jooksis ka teise koha saanud lätlane Maksims Sincukovs (49,95).

Keiso Pedriks startis kahel korral 110 meetri tõkkejooksus ning sai kirja ajad 14,26 ja 14,42. Kiireim oli Norrat esindav Vladimir Vukicevic 13,48 ja 13,65-ga.

Marek Niit läbis 200 meetrit 21,86-ga ning oli B-jooksus neljas. Päeva kiireim oli soomlane Viljami Kaasalainen ajaga 21,02.

Õhtu ühe võimsama tulemuse püstitas 23-aastane soomlane Aaron Kangas, kes heitis vasarat isiklikuks rekordiks 79.05. Senine tippmark oli tal 77.82. Tänavuse hooaja maailma edetabelis tõusis Kangas teiseks, liider on ameeriklane Rudy Winkler 80,70-ga.