Üleminekumängude finaali võitis Eesti koondise poolkaitsja Mattias Käidi kasvatajaklubi Fulham, kes alistas 2:1 Brentfordi. Kohtumine lahendati lisaajal. 105. minutil sepistas otse 36 meetri karistuslöögist mängu avavärava kaitsja Joe Bryan, kes 12 minutit hiljem lõi väravavahikasti joone pealt ka 2:0. Brentford sai oma ainsa tabamuse kirja alles lisaaja kolmandal üleminutil.

Esiliiga üleminekumängude finaali nimetatakse ka lahinguks 160 miljoni naelsterlingi (177 miljoni euro) peale, sest just sellise summa võrra täieneb Premier League'i pääseva klubi eelarve tänu teleõiguste rahadele.

Fulham pääses kõrgliigasse aastase vaheaja järel. Pärast nelja esiliigas veedetud hooaega mängisid nad ühe aasta Premier League'is 2018/2019 hooajal, jäädes tabelis 19. kohale. Käit lahkus Fulhamist Sloveeniasse Domžale meeskonda 2019. aasta suvel.