Esimeses mängus tuli eestlannadel põhjanaabritele alla vanduda 2:3, eile saadi omakorda 3:2 võit.

Eesti naiskonna resultatiivseimaks tõusis täna Kertu Laak, kelle arvele kogunes 15 punkti (+1), 10 punkti (+6) lisas Liis Kullerkann ja võrdselt 6 punktiga aitasid naiskonda Nette Peit ja Eliise Hollas (efektiivsus vastavalt +2 ja +4), kirjutab Volley.ee. Eesti vastuvõtt oli 38%, rünnakuid lahendati 40-protsendiliselt, blokipunkte teeniti 5 (neist 3 läks Hollase arvele) ning servipunkte 3 (eksiti 5 pallingul).

Soome edukaimad olid tänases kohtumises Piia Korhonen ja Suvi Kokkonen, kes mõlemad tõid 12 punkti (+4 ja +5). Soome vastuvõtt 44%, rünnak 33%, blokipunkte kogunes 14 ja servil löödi 6 ässa ning eksiti 13 servil.

Eesti koondise peatreener Lorenzo Micelli jäi kolmanda kohtumisega kõige rohkem rahule. "See oli kindlasti meie poolt parim esitus. Nii meie kui Soome oli täna parimas koosseisus ja suutsime tervet kohtumist dikteerida. Vaid geimi lõppudes lasime nad ohtlikult lähedale ja seda tuleb õppida vältima. Peame otsustavatel momentidel oma "tapjainstinkti" paremini üles leidma. Aga kokkuvõttes jäin rahule, täna suudeti näidata seda, mille kallal oleme trennis vaeva näinud," rääkis juhendaja. "Parandamisruumi on alati, ent asjad lähevad hetkel nii nagu ma soovin," lisas Micelli.