Cagliari suurim väravakütt Joao Pedro sahistas võrku juba kolmandal minutil, kuid kohtunik tuvastas väravale eelnenud olukorras vea ning tühistas tabamuse. Külalised said oma tahtmise aga 45. minutil, kui täpne oli Giovanni Simeone.

Kohe teise poolaja alguses viigistas Lazio seisu tänu Sergej Milinkovic-Savicile. 60. minutiks pääses juba Lazio ette, kui järjekordse tabamuse sai kirja Ciro Immobile. Lazio 2:1 juhtimisel ka kohtumine lõppes.

Lazio sangariks kerkinud Immobilele oli see juba hooaja 31. väravaks. Sellega tõusis ta väravaküttide edetabelis ainuliidriks, Cristiano Ronaldo asub 30 tabamusega teisel kohal.

34-aastane Klavan sai kirja täismängu. 87. minutil teenis ta ka vea eest kollase kaardi.

Kui Cagliari jaoks võitudeta seeria pikenes, siis Lazio suutis just kohtumisega lõpetada enda viie mängu pikkuse kurva seeria. Tabelis hoiab pealinnaklubi 72 silmaga neljandat kohta. Cagliari jätkab 42 punktiga 13. real.