Kuigi külalised Londonist olid esimesel poolajal üritavamaks pooleks, pääsesid juhtima hoopis võõrustajad. 43. minutil sahistas Aston Villa poolelt võrku Kortney Hause.

Viigiväravat taga ajanud Chelsea jõudis tähiseni 60. minutil, kui Cezar Azpilicueta leidis värava eest täpse sööduga üles Christian Pulisici, kes seisu viigistas. Kõigest kaks minutit hiljem pääses Chelsea juba juhtima, kui täpne oli Olivier Giroud. Taaskord sai resultatiivse söödu kirja Azpilicueta. Chelsea 2:1 juhtimisel ka kohtumine lõppes.

Meistrite Liiga koha eest võitlev Chelsea kindlustas võiduga neljandat positsiooni, edestades nüüd viie silmaga Manchester Unitedit. Aston Villa jätkab 26 punktiga eelviimasel real.

Päeva esimeses kohtumises sai magusa võidu Newcastle United, olles 3:0 parem Southamptonist. Southamptoni jaoks läks olukord keeruliseks teise poolaja alguses, kui 50. minutil teenise teise kollase kaardi John Egan.

Arvulises ülekaalus Newcastle pääseski juba viis minutit hiljem Allan Saint-Maximini tabamusest juhtima. 69. minutil duubeldas eduseisu Matt Ritchie, kümmekond minutit hiljem vormistas lõppseisu Joelinton.