Flora asus kohtumist juhtima juba 3. minutil, kui tabamuse sai kirja Konstantin Vassiljev. Tabamus sündis otse karistuslöögist. Flora suurendas eduseisu 14. minutil. Rauno Alliku pika spurdi järel riputas Vassiljev palli teisele poole karistusala, kust Vlasi Sinjavski selle peaga ka väravasse saatis. Kohtunikud arutasid seejärel omavahel, kas suluseisus olnud Rauno Sappinen võis palli puudutada, kuid tabamus jäi jõusse. Ka videokordusest ei saanud lõpuks päris konkreetset selgust, kas Sappinen puudutas palli või mitte. Kohtumise kolmas tabamus sündis 54. minutil. Sinjavski teravale söödule pani jala vahele Levadia keskkaitsja Maksim Podholjužin, kes ennetas väravavahti Artur Kotenkot ja lükkas palli oma väravasse.

Punkti pani mängule Konstantin Vassiljev, kes vormistas 87. minutil lõppseisu 4:0. Eeltöö tegi tabamusele taaskord Sinjavski. Kas võidukas Flora on parim võistkond pärast kuldaegade Levadiat?