Pealinnaklubi pääses kohtumist juhtima juba 4. minutil Toni Kroosi tabamusest. 30. minutil duubeldas Reali eduseisu võistkonna kapten Sergio Ramos, loetud minutid hiljem tegi Marcelo seisuks 3:0. Selle tulemusega ka esimene poolaeg lõppes.

Teisel poolajal Eibari mäng elavnes ning Reali värava all tekitati mitu ohtlikku olukorda. 59. minutil jõudsidki Eibari mehed tähiseni, kui jala sai valgeks Pedro Bigas. Sellest enamat aga Eibar ei suutnud ja Madridi klubi sai kirja lõpuks kindla võidu.

Väärtuslikud võidupunktid saanud Real vähendas vahet liidri FC Barcelonaga kahe silma peale. Eibar jätkab 27 punktiga 16. kohal.

Päeva esimeses kohtumises leppisid 1:1 viiki Bilbao Athletic ja Madridi Atletico. 37. minutil viis Baskimaa klubi juhtima Ikier Muniain, aga kõigest kaks minutit hiljem viigistas Atletico poolelt seisu Diego Costa. Kusjuures Atletico jaoks oli tegu juba 13. viigiga tänavusel hooajal, mis tähistab ühtlasi klubi uut rekordit.