Meeste klassi jäeti võit alles kolmandat korda Eestisse. Koduväljakueelise kasutas ära Kevin Christopher Jegers, kes lõpetas kolmepäevase võistluse tulemusega +10 (78, 76, 72).

"Täna püüdsin mängida võimalikult safe mängu, ei võtnud liiga suuri riske ning see tõi ka edu," sõnas sügisel USA ülikooli siirduv Jegers.

Teiseks tõusis Ken-Marten Soo (EGCC), kelle lõpptulemuseks +15 (79, 79, 73). Kolmanda koha näpsas endale Richard Teder (Rae Golfiklubi), kes sai kirja +21 (81, 79, 77).

Naiste klassis võidutses leedulanna Gilė Bitė Starkutė (European Centre Golf Club), kelle võidutulemuseks oli -2 (72, 72, 70). Eelmise aasta Euroopa Meistrivõistlustel, kuni viimase päevani medalis kinni olnud leedulanna hoiab hetkel maailma edetabelis 237 kohta. Teiseks tõusis lätlanna Katrīna Jana Gustafssone (Viesturi Golf Club), kelle skooriks jäi +15 (78, 75, 78). Kolmandaks langes Karola Soe (Saaremaa Golf & Country Club), kelle tulemuskaartidele jäi kolme päeva kokkuvõttes +19 (75, 76, 84).