Kolmapäeval Tartu Tammekaga väravateta viiki leppinud Flora jäi juba seitsmendal minutil Transi vastu kaotusseisu. Kodumeeskonna viis juhtima Roman Sobtsenko. Rauno Sappinen suutis külaliste poolelt 27. minutil seisu viigistada ning 1:1 seisuga mindi ka vaheajale.

Teise poolaja alguse oli taas täpne Sappinen, kes kasutas ära Transi puuriluku Andreas Vaikla eksimuse. Flora sai eduseisu nautida aga kõigest minuti, kui võõrustajate eest sahistas võrku Geoffrey Chinedu Charles. Flora teist mängu järjest siiski võiduta ei jäänud. 88. minutil lõi Henri Järvelaid karistusalast väljast pommlöögi postipõrkega Vaikla selja taha, tuues pealinnaklubile 3:2 võidu.

Teises samaaegselt toimunud kohtumises valmistas üllatuse Tallinna Kalev, alistades võõrsil 2:0 Tartu Tammeka. Kalevile tõid võidu Hannes Anieri tabamused.

Päeva viimases kohtumises võtab Viljandi Tulevik vastu FCI Levadia.