Ehkki järjepanu saavad profimeeskonnad taas ka päris pallimurul treenida, peetakse võistlusi tiitli peale kodumugavustes. Nii Eestist, Lätist kui ka Leedust asuvad võistlustulle kõrgliiga klubide mängijad, kellest parimad lähevad vastakuti Baltic eCupi finaalturniiril.

9.-10. maini toimuvatel kvalifikatsiooniturniiridel, mille kohtumisi kannab otse-eetris üle Delfi, tõmbavad virtuaalputsad jalga kümme Eesti jalgpallurit viiest klubist, kümme pallurit kümnest klubist Lätis ja 11 mängijat kuuest klubis Leedus. Iga riigi neli parimat pääsevad 12.-13. maini toimuvale Baltic eCupi finaalturniirile.

„Äärmiselt hea meel on töötada niivõrd tugevate ja professionaalsete partneritega üle kogu Baltikumi, et pakkuda unikaalset vaatemängu seiskunud jalgpallimaailma toetuseks,“ selgitas eFootball Estonia arendusjuht Marko Lont.

Mänguülekannetele annavad vürtsi Eesti rekordinternatsionaalide sekka kuuluv Marko Kristal ja tuntud jalgpallifunktsionär Indrek Petersoo, lisaks ka professionaalsed e-jalgpalli spetsialistid Marko Lont ja Henry William Heinola. Venekeelse kommentaari eest hoolitsevad ründeäss Vladimir Voskoboinikov ja saalijalgpallikoondise peatreener Dmitri Skiperski. Mõistagi hüppab stuudiost läbi teisigi tänaseid ja endisi jalgpallurerid, kes ülekannetele hoogu lisavad.

„Tahame selle turniiriga anda kõigile vuti-ja spordifännidele võimaluse taas oma lemmikuid vaadata ja toetada. Võistlus ning sõu tulevad võimsad, loodetavasti on see kõik alles e-jalgpalli võidukäigu algus,“ rõhutas Marko Lont.

Vaata videost, kes hakkavad omavahel heitlema!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid