Spordiga on Nõmme tegelenud suurem osa ajast oma elust. Ta alustas suusahüppamisega koos paljude teistega Võrus Olev Rootsu käe all. Nõmmel on väiksest peale olnud spordis suured eesmärgid ning soov jõuda ka maailma tippu – osaleda näiteks maailmameistrivõistlustel või isegi olümpial.

Nõmme lõpetab sportlaskarjääri tipptasemel 26-aastaselt. Tegelikult ei ole ta enam maailmatasemel võistlustel osalenud tänavu jaanuarist. „Otsust ei olnud teha raske, sest elu tegi selle otsuse sujuvalt ise," põhjendas ta. "Oli aeg seada uued eesmärgid ja nii nagu spordis sai tehtud – järjekindlalt ka nende nimel töötada!“ Nõmme alustas eelmisel hooajal spordi kõrvalt õpingutega ning asus ka tööle, mistõttu jäi tal aina vähem aega tippspordi tegemiseks. Vaatamata sellele oli ta jätkuvalt heal tasemel, kuid jaanuaris tundis noormees, et ta ei tee suusahüppeid enam eesmärgiga olla parimatest parim, vaid tundis hüppamisest lihtsalt rõõmu.

Sportlase esimene start rahvusvahelisel võistlusel oli 2009. aastal juuniorite vanuseklassis 16-aastasena. Esimese maailmakarikasarja stardi tegi Nõmme 2011. aastal Rukal meeskondlikus võistluses. Karjääri jooksul on Nõmme võistelnud nii maailmameistrivõistlustel kui ka olümpiamängudel. Nõmme kinnitab, et oma kaks lapsepõlve unistust on ta kindlasti täitnud!

Nõmme tõdeb, et ta ei jõudnud küll kõige teravama tipuni või uhkete tiitliteni, kuid õppis käidud teekonnal väga palju, leidis sõpru ja tuttavaid ning muidugi tundis hüppamisest väga suurt rõõmu. Suusahüpped on ja jäävad tema elu tähtsaks osaks, kuid edaspidi kas pealtvaataja või harrastaja rollis. „Suusahüpete maailmast ma kindlasti kõrvale ei jää. Minu jaoks on tähtis, et järgmisel suusahüppajate generatsioonil oleks võimalus oma unistuste poole pürgida.“