Poolfinaalid olid täis põnevust. Nii poolfinaalis kui finaalis mängiti parim kolmest ja lihtsat võitu ei saanud keegi.

Vastasseisust EstViki vs Heaproov pääses finaali võitudega 2:1 EstViki. Teisest paarist NoSurenderGG vs N6udepesuvahend läks võitja selgitamiseks otsustavas raundis vaja lisaaega, millest väljus paremana NoSurenderGG.

Võrdsete finaalis alustas paremini EstViki ning võitis esimese mängu 16:7. NoSurenderGG - nagu ka nimest võib lugeda - ei näidanud allaandmise märke ja võitis järgmise mängu napilt 16:14. Kolmandast ja otsustavast mõõduvõtust väljus võitjana tulemusega 16:12 NoSurenderGG ja krooniti liiga esimese nädala võitjaks.

Mõlemad finaalis osalejad pääsesid TOP 8 meeskonna hulka, kes hakkavad nelja nädala pärast mängima turniiri üldvõidu peale.

Telia Open CS:GO on turniir, mis kestab kokku kuus nädalat FACEIT keskkonnas. Turniiri esimesel neljal nädalal toimub iga nädal uus mänguvoor, kus teisipäeviti selguvad neli parimat tiimi, kes siis juba pühapäeval selgitavad välja nädala I ja II koha.
Kõigi nelja turniirinädala võitjad (ehk siis iga nädala I ja II koht) liiguvad edasi kaheksa parema hulka, kes võistlevad 5. ja 6. nädalal juba Telia Open CS:GO 2020 tiitli peale. Turniiri auhinnafond on 5000€.

Koostöös Delfiga kantakse mänge üle nii Delfi TV-s (teisipäeviti ja pühapäeviti) kui Telia Inspira telekanalis (pühapäeviti).

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid