Lakersi ja Clippersi jaoks oli see kolmas omavaheline kohtumine tänavu. Kui kaks esimest matši kuulusid Clippersile, siis sedapuhku oli parem Lakers. Avapoolaja 49:53 kaotanud Lakers sai kolmandal veerandajal oma mängu paremini käima ning viimasel perioodil hoidis väikest edu juba kindlalt. Lakersile läks lõpuks kirja võit numbritega 112:103.

Lakersi eest särasid taas superstaarid LeBron James ja Anthony Davis. Jamesi arvele jäi 28 punkti, 7 lauapalli ja 9 resultatiivset söötu, Davis panustas võitu 30 punkti ja korjas 8 lauapalli. Avery Bradley lisas 24 silma. Clippersi resultatiivseimad olid Paul George ja Kawhi Leonard, kelle nimele kogunes vastavalt 31 ja 27 punkti.

Üllatuskaotuse sai põhihooaja liider Milwaukee Bucks, jäädes võõrsil 131:140 alla Phoenix Sunsile. Võõrustajad tegid kindla vahe sisse juba avaveerandil, kui visati 47 punkti Bucksi 28 vastu.

Sunsi poolelt viskasid koguni neli meest üle 20 punkti. Devin Booker tõi 36, Ricky Rubio 25, Aron Baynes 24 ja Mikal Bridges 21 silma. Bucksi resultatiivseim oli Khris Middleton (39 punkti). Ühtlasi pidid külalised mängima ilma tähtmängija Giannis Antetokounmpoga, kes on hädas kerge põlvetraumaga.