Tasavägiselt kulgenud kohtumises avapoolajal väravaid ei nähtud. Kohtumise esimest ja ainsat väravat pidi ootama üle 80 minuti.

Suurepärane võimalus skoor avada tekkis Barcelona kümmekond minutit enne kohtumise lõppu, kui videokohtunike süsteemi VAR-iga konsulteerides määras peakohtunik Juan Martinez Munuera kastis palli käega mängimise eest Barcelona kasuks penalti. Meeskonna kapten Lionel Messi kasutas võimaluse ära ning viis Barcelona juhtima.

Kuuendal lisaminutil sahistas võrku Barcelona kaitsja Jordi Alba, kuid VAR leidis, et väravale eelnenud olukorras oli Ansu Fati suluseisus.

Raske võidu saanud Barcelona kerkis taas La Liga liidriks. Kahe punktiga edestatakse Madridi Reali, kes kohtub homme Real Betisiga.

Põnevuskohtumises leppisid täna 2:2 viiki Sevilla ja Madridi Atletico. Sevilla poolt olid täpsed Luuk de Jong ja Lucas Ocampos, pealinnaklubi meestest sahistasid võrku Alvaro Morata ja Joao Felix.