Punktiderohke avaveerandi võitis Žalgiris 27:25. Teisel poolajal suutis Žalgiris sarnases tempos jätkata ning visata 26 silma Milano 19 vastu. Poolajale mindi seega võõrustajate 53:44 eduseisus.

Kolmanda veerandajaga suutsid külalised vahe tagasi mängida ja viimase veerandi eel oli Žalgirise edu vaid ühepunktiline (72:71). Kuigi Žalgiris juhtis 2 ja pool minutit enne lõppu 88:80, suutsid külalised taas vahe tagasi mängida ning mänguseisu viigistada 91:91 peale. Kuna Žalgiris ei suutnud viimasel rünnakul viskele saada. Ootas ees lisaaeg, mida Žalgiris juhtis algusest lõpuni.

Nigel Hayes viskas võitjate parimana 21 punkti, Zach Leday lisas 19 ja Thomas Walkup 18 silma. 16 punkti, 6 korvisöötu ja 6 lauapalli panustas võitu Edgaras Ulanovas, 14 punkti Jock Landale. Milanol kogusid kolm meest 18 silma - Vladimir Micov (+7 lauda), Sergio Rodriguez (+8 lauda) ja Kaleb Tarczewski.

11 võitu ja 15 kaotust tõstavad Žalgirise tabelis play-off'i joonele lähemale, 10. kohale, Milano on sama saldo jures 12.

Kolmanda järjestikuse võidu noppis Moskva oblasti Himki, alistades kodus 108:78 Villeurbanne'i Asveli. Himki tegi vahe sisse avapoolajal, mis võideti 65:42. Tegu on esimese poolaja punktirekordi kordamisega Euroliigas.

Kogu ühe poolaja tippmark kuulub aga Madridi Realile. Hispaania hiid viskas 2000. aastal portugallaste Overansa vastu teisel poolajal 70 silma.

Nüüd aga mängu juurde tagasi. Himki parimana viskas Aleksei Šved 24 silma, 18 punkti tõi Stefan Jovic. Kahekohalise punktiarvuni jõudsid veel Devin Booker (17), Janis Timma (14), Chris Kramer (11) ja Dairis Bertans (11). Prantsusmaa klubi resultatiivseimaks kerkis Adreian Payne 14 silmaga.

Õhtu viimases kohtumises alistas Istanbuli Fenerbahce võõrsil Valencia 93:86 (21:14, 26:27, 18:19, 28:26). Derrick Williams oli võitjate parim 22 punktiga, sama punktisummani jõudis Valencia resultatiivseimana ka Vanja Marinkovic.