Leedu kaotas avaveerandi 19:20 ning poolaja 42:47. Kolmanda veerandaja järel juhtis Tšehhi 67:62, kuid tugev viimane veerandaeg (35:22) tõi võidu kodumeeskonnale.

Eimantas Bendzius viskas võitjate parimana 26 punkti, Laurynas Birutis toetas teda 17 silmaga. Tšehhi tulemuslikumad olid Vajtech Hruban 26 ja Patrik Auda 16 punktiga.

C-gruppi juhib kahe võiduga Belgia, kes alistas täna võõrsil Taani 88:72. Tšehhil ja Leedul on mõlemal üks võit, Taani on kaotanud mõlemad mängud.

Läti kaotas H-grupi kohtumises Bulgaariale avaveerandi 21:22, kuid läks poolajaks ise 37:36 juhtima. Kolmanda veerandaja järel olid tablool Läti edunumbrid 63:58, kuid seisuga 85:85 läks kohtumine lisaajale. Viiki nähti seal veel seisul 100:100, kuid lõpuks võttis seisuga 110:104 võidu siiski Bulgaaria.

Võitjate resultatiivseimaks kerkis 26 punkti ja 8 korvisööduga Dee Bost, 20 punkti lisas Chavdar Kostov, 16 silma ja 9 lauapalli Stanimir Marinov. Läti parimad olid 27 ja 20 punktiga Martins Meiers ja Mareks Mejeris.

Lätil on grupis kirjas kaks kaotust, Bulgaarial võit ja kaotus. Teises selle grupi mängus on hetkel vastamisi Bosnia ja Hertsegoviina ja Kreeka.