Korvidevaese avaveerandi võitis Baskonia 17:13. Poolajaks olid võõrustajad ees 35:30. Teisel poolajal said oma mängu aga paremini käima Šarunas Jasikeviciuse hoolealused. Kolmas veerandaeg võideti 21:10. Viimasel vaatusel visati 23 silma Baskonia 15 vastu ja võeti lõpuks 14-punktiline võit.

Võitjate parimana viskas Edgaras Ulanovas 15 silma, Lukas Lekavicius panustas võitu 13 punkti. Kahekohalise punktiarvuni jõudis ka Zach LeDay (11). Baskonia poolelt tõi üleplatsimehena 17 silma Semaj Christon.

Žalgirise jaoks oli võit tabeliseisu vaadates ülimalt oluline. Mängule läksid mõlemad meeskonnad vastu 9 võidu ja 15 kaotusega. Hooaja 10. võidu saanud Žalgiris hoiab 12. kohta, Baskonia paikneb nüüd kolm positsiooni tagapool. Ühtlasi on Leedu klubi nüüd ka omavahelistes matšides plussis. Kui esimese mängu võitsid Baskonia mehed 12 punktiga, siis täna oli Žalgiris parem 14 silmaga.

Võidukas oli ka Moskva oblasti Himki, kes sai võõrsil 78:69 võidu Milano Armani üle. Aleksei Šved tõi võitjate kasuks 18 silma, võõrustajate poolelt vastas samaga Sergio Rodriguez.